Naše služby

,

Rodinné domy na klíč

Představte si dům, který spojuje to nejlepší z moderní architektury, je šetrný k přírodě i vaší peněžence a uvnitř se cítíte pohodlně. Realizace takových dřevostaveb a kontejnerových domů je náš cíl. V porovnání s klasickým zděným domem poskytují tyto stavby výraznou úsporu nákladů na výstavbu.
,

Fasádní systémy

Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu stěnového opláštění. U zateplených hal používáme pro opláštění stěn sendvičové panely nebo kazetové skládané stěnové pláště, zatímco pro haly nezateplené používáme stěnové trapézové plechy.
,

Střechy

Naše společnost nabízí širokou škálu střešního opláštění pro haly i rodinné domy. U zateplených hal používáme pro opláštění střech sendvičové panely, nebo skládané střešní pláště, zatímco pro haly nezateplené používáme střešní trapézové plechy.
,

Kontejnerové stavby

Výhodou kontejnerových staveb je jejích variabilita a cena výstavby. Kontejner dle opotřebení a typu stojí do 80ti tis. V závislosti na množství použitých kontejnerů máte hrubou stavbu kontejnerového domu v řádu desítek až stovek tisíc korun.
,

Výroba klempířských prvků

Jednou z dalších provozovaných činností společnosti DONET mont s.r.o. je i výroba klempířských prvků
,

Stavební práce

Provádíme stavební práce všeho druhu, od stavby rodinných domů na klíč přes hrubé stavby až po rekonstrukce rodinných domů. Jsme zkušený tým odborníků, který Vám rád poradí a navrhne to nejlepší řešení.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.