Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Pergoly Alutech

Hliníková pergola MM BIO disponuje zastřešením tvořeným naklápěcími lamelami, díky čemuž dosahuje jak kompletní voděodolnosti, tak nevídané bioklimatické funkce, která zajistí příjemně strávené chvíle na Vaší terase. Pergola Meridiem nabízí mnoho možností doplňkového příslušenství jako je látkové boční stínění, kompletní zasklení, infravytápění, nebo senzory, které pomohou ochránit Váš zahradní nábytek před deštěm. Díky spolupráci s tuzemským výrobcem jsme schopni splnit každé individuální přání našich zákazníků, ať již jde o barvu, velikost, nebo způsob kotvení.

Orientační vzorová cena: rozměr 3 x 3 m od 140 700 Kč bez DPH

Cena montáže: od 12 000 Kč bez DPH

Doprava Zdarma !!!

Pergola Meridiem Glass se jako první výrobek svého druhu na našem trhu může pochlubit zcela rovnou konstrukcí a zasklenou střechou. Zastřešení je vyspádované uvnitř konstrukce, díky čemuž pergola disponuje jedinečným moderním designem snoubeným s kouzlem kubistických tvarů. Samozřejmostí pergoly je integrovaný okapový systém, který odvádí dešťovou vodu do nosnice pergoly. Díky robustní konstrukci pergola odolá i velkému zatížení a zaručí tak celoroční využití. Pro pergolu Meridiem Glass je velmi vítaným doplňkem integrovaná střešní roleta a boční posuvné zasklení, ale ani LED osvětlení a infra zářiče nemusí být zbytečností.

Orientační vzorová cena: rozměr 3 x 3 m od 121 500 Kč bez DPH

Cena montáže: od 12 000 Kč bez DPH

Doprava Zdarma !!!

Tent typ pergoly představuje nenáročnou variantu skleněného zastřešení. Hliníková konstrukce, která se standardně dodává se sklonem, okapový systém v přední části pergoly a základní možnosti doplňkového příslušenství. Vrásky Vám nepřidá ani údržba, ani cena.

Cena na vyžádání

Cena montáže: od 12 000 Kč bez DPH

Doprava Zdarma !!!

Ostatní

Připravujeme

Formulář pro poptávku

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.